image1 image2 image3 image3 image3 image3 image3 image3

NEWS

 

 

Mityczne stworzenia, tajemnicze miejsca, niespotykane historie, niewyjaśnione zjawiska. Od teraz nie tylko dzięki swoim nadzwyczajnym legendom Warszawa staje się celem podróży mniejszych i większych. Wybierając nas na krótszy lub dłuższy przystanek swojej podróży przeżyjesz więcej niż opowiada niejedna warszawska legenda. 

 

7 minut piechotą na Stare Miasto, 10 minut do Pałacu Kultury i Nauki, 15 minut do Dworca Centralnego. W ścisłym centrum stolicy poczujesz energię warszawskich restauracji i kawiarni, zażyjesz zgiełku tutejszych klubów i barów, poznasz niemalże niewiarygodną historię miasta aby po kreatywnym dniu położyć się na prawdopodobnie jednym z najwygodniejszych łóżek, na jakich miałeś okazję spać. The Warsaw Hostel sprawi, że poczujesz się tu jak w domu. Przytulny common room, w pełni wyposażona kuchnia, czyste łazienki i nieskazitelna pościel to tylko nasze podstawowe atuty. Nasz staff sprawi, ze nigdy nie będziesz się nudził, pokażemy Ci miejsca warte odwiedzenia, a może wypożyczysz jeden z naszych oldschoolowych rowerów i ruszysz na przejażdżkę dookoła miasta? 

Daj się ponieść warszawskiej przygodzie! Przywitaj się z Syrenką, zjedz najlepsze polskie pierogi w kraju, zaszalej na Pub Crawl'u, odpocznij na nadwiślańskiej plaży - dołącz do multikulturalnej rodziny The Warsaw Hostel!

 

U nas dostaniesz rabat z Kartą Krajtroter

 

The Warsaw Hostel